Mirjana, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Primošten, 15.6.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 133596276
LM


Mirjana

Termín:

15.6.2018 - 24.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
5 962 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Villa Mirjana
Ubytování
Villa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve 4-lůžkovém apartmánu. Bližší popis daného typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
Poloha
Město s přístavem a turistické centrum v neuvěřitelně nádherném přírodním prostředí, chráněném před severními větry. Letovisko leží na poloostrově mezi zátokami Raduča a Primošten. V zátokách se táhnou 2 velké pláže. Primošten je jedním z nejkrásnějších městeček v Jaderském moři a proslulým turistickým centrem Dalmácie.
Villa Mirjana je situována asi 250 m od moře, ve vzdálenosti asi 300 m se nachází malebné centrum a asi 350 m jsou vzdáleny restaurace a obchody.
Autobus
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, pobytová taxa, autobusová doprava tam i zpět, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Info jednotka 1
TRILO 4
Jednotka 1A
Obsazenost 4 osoby, apartmán o rozloze 70m2, dvě ložnice, kuchyně, TV/SAT, soc. zařízení, terasa/balkon (12 m2), výhled na moře.
Kapacita
4-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 4
Info
check-in: 14.00 hod. / check-out: 09.00 hod.
Vybavení
Standardně vybavený apartmán s příslušenstvím, TV/SAT, gril, možnost parkování a klimatizace (na vyžádání za poplatek).
Stravování
Vlastní. Vřele doporučujeme návštěvu místních vyhlášených restaurací.
Tipy
Národní park Krka: množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek Chorvatského krasu. Národní park Kornati: nejpočetnější souostroví na Jadranu, 109 ostrovů a ostrůvků, poskytuje ideální podmínky nejen pro potápění. Šibenik: starověké chorvatské město s gotickou katedrálou Sv. Jakuba, zařazenou do seznamu světového dědictví UNESCO.
Pláž
Oblázková: ve vzdálenosti asi 250 m od vily.
Info moře
asi 250 m
Moře
250
Centrum
300
Speciální
20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, pobytová taxa, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Sport
Tenis, stolní tenis, potápění, škola potápění, volejbal, minigolf, vodní sporty, v městečku diskotéky, restaurace, kavárny, bary. Pro děti: hřiště na míčové hry, pískoviště, skákadla, prolézačky.
Pořadatelem tohoto zájezdu je ADRIALAND s.r.o, IČ 26968916.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK