Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Hotel The Vine - Portugalsko - Madeira - Funchal

Hotel The Vine

Portugalsko » Madeira » Funchal

, Hotel starstarstarstarstar

LM
FM


Hotel The Vine

Počet termínů:

210 termínů / 88 Last minute / 122 First minute

Strava:

Snídaně, Polopenze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: The Vine
Ubytování
Hotel má celkem 79 luxusních pokojů, všechny vkusně dekorované a zařízené způsobem odpovídajícím charakteru hotelu a jeho hodnocení 5*. Samozřejmostí je například telefon s přímou volbou nebo Wifi připojení k internetu.
Poloha
Přijeďte a užijte si luxusu, zní slogan hotelu a je poměrně přesný. Tento hotel má prý stejně jako víno duši, je navržen v jednoduchosti, útulnosti a přitom vkusném luxusu. Ponořte se do bazénu s nádherným výhledem, zkuste terapii vínem nebo si pochutnejte na večeři s výhledem na město, možností je spousta. Hotel se nachází v historickém centru Funchalu, kousek od přístavu a památek.
Vybavení
K vybavení patří bazén s panoramatickým výhledem a bar. Je zde vinoterapické spa centrum, konferenční prostor pro až 100 osoba gurmánká restaurace s krásným výhledem a francouzskou a madeirskou kuchyní. Je zde také finess centrum, pro děti možnost hlídání a hračky.
V základní ceně je zahrnuto ubytování v pokoji kategorie Deluxe superior. Stravování
Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové vynikající restauraci, za příplatek lze zajistit polopenzi nebo plnou penzi.
Sport a zábava
Vinoterapické spa centrum, fitness centrum, možnost výletů do okolí. Dětská cena: Dětská cena platí pro dítě ubytované na přistýlce na pokoji se 2 dospělými ve věku 4-11,99 let. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...