Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
El Sitio - Španělsko - Španělsko ostrovy - Kanárské ostrovy - El Hierro
LM
FM


El Sitio

Počet termínů:

191 termínů / 44 Last minute / 147 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Poloha
V severní části ostrova El Hierro, 18 km od letiště, obklopen vinicemi vesničky Frontera. Z hotelu je krásný výhled na oceán, horský masiv a oblast El Golfo, je vhodný k odpočinku i pro milovníky pěší turistiky.

Zájezd na ostrov El Hierro je realizován s přelety/přejezdy lodí mezi ostrovy Tenerife – El Hierro nebo Gran Canaria – El Hierro. Na ostrově El Hierro není k dispozici osobně delegát Canaria travel.V některých případech je nutné (v závislosti na letovém řádu) zajistit přenocování na Tenerife nebo na Gran Canaria.
Vybavení objektu
Tento malý penzion nabízí 7 zahradních apartmánů, rozmístěných do domků připomínajících skanzen. Byl postaven a zařízen s použitím přírodních materiálů (dřevo, cihly, terakotové dlaždice, místní kameny atd.). Střed tvoří 200 let starý dům s velkou společenskou místností a příjemnou vinárnou. Hostům je k dispozici hotelová recepce, restaurace, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, masáže (na objednání), různé kurzy (jóga, Tai Chi, malování), semináře a výlety, půjčovna aut.
Apartmán - typ "A"
Dvoulůžkový apartmán typu studia (Tacorón) ve stylu původní stavby z přírodního kamene, dřeva, cihel nebo pálené hlíny je zařízen v typickém kanárském stylu jednoduše a bez televize. Ve svém vybavení má integrovaný kuchyňský kout, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, koupelnu s WC, nemá výhled na moře.Maximální obsazenost – 2 osoby a 1 dítě do 2 let.
Apartmán - typ "B", "C", "D"
Základní vybavení je vždy stejné jako u apartmánu typu "A". K dispozici jsou další 3 typy apartmánů: typ "B" (Salmor, Echedo a Tiñor) má obývací pokoj a ložnici se 2 lůžky (spojené nebo oddělené, v závislosti na koncepci apartmánu) a koupelnu se sprchovým koutem, typ "C" (Guarazoca a Sabinosa) je prostornější a má třetí postel, typ "D" (Isora) má oddělenou ložnici a rozkládací pohovku v obývacím pokoji.Maximální obsazenost apartmán typu "B", "C" a "D" - 3 osoby a 1 dítě do 2 let.
Stravování
Apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vařeni.
Obchody
Různé obchody, restaurace a bary jsou v městečku Tigaday, vzdáleném přibližně asi 1 km od hotelu.
Pláž
Moře je od hotelu vzdáleno cca 4 km, nejbližší pláž přibližně 20 km. Koupání v moři je možné v upravených přírodních bazénech vytvořených lávou.
Internetové stránky
www.elsitio-elhierro.es
Doplňující informace
V hotelech na ostrově El Hierro není k dispozici informační kniha.
Sport
Poloha penzionu nabízí možnost pěší turistiky, horské cyklistiky, létání na padáku a potápění.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...